Najnowsze newsy

Żużel - Ligi zagraniczne

Udany debiut Kasprzaka, kontuzja Mroczki i Mastersa?
Osiem punktów z dwoma bonusami zapisał na swoim koncie Krzysztof Kasprzak w środowym meczu Poole Pirates z Belle Vue Aces Manchester. Pechowo zawody zakończył się dla Artura Mroczki i Sama Mastersa, którzy zaliczyli upadek w siódmym biegu.[Ligi zagraniczne]»

Szwecja: Walasek najlepszy z Polaków
Fot.: Lech Ćmielewski

Za nami dziesiąta kolejka Elitserien. Tym razem na szwedzkich owalach mieliśmy okazję oglądać dwunastu Polaków, z których najlepiej spisał się Grzegorz Walasek. Zawodnik Hammarby Sztokholm zdobył w meczu w Norrkoeping 12 punktów. Fatalnie spisał się Tomasz Gollob.[Ligi zagraniczne]»

Edberg znów kontuzjowany, czeka go operacja!
W minioną sobotę Alexander Edberg wrócił na tor po długiej kontuzji. Niestety Szwed znów zaliczył groźny upadek, który tym razem zakończył się złamaniem obojczyka. Obecnie nie wiadomo ile potrwa przerwa Edberga, pewne jest, iż zawodnik m.in. Kolejarza Rawag Rawicz będzie musiał poddać się operacji.[Ligi zagraniczne]»

Mathias Thoernblom i Josef Franc
Szwed Mathias Thoernblom oraz Czech Josef Franc, podpisali właśnie kontrakt z ekipą Coventry Bees. Zastąpią oni na pozycji rezerwowych: Henninga Bagera oraz Jasona Bunyana, którym włodarze Pszczół pomogą znaleźć klub w Premier League.[Ligi zagraniczne]»

Zengota w miejsce Pawlickiego w zespole Dackarny
Wtorek w świecie speedway'a stoi pod znakiem rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Przed nami 10 kolejka, w której dojdzie do pojedynku m.in. Piraterny Motala z Indianerną Kumla. W ekipie Piratów szansę debiutu w tym sezonie otrzyma Grzegorz Zengota, który zastąpi swojego rodaka - Piotra Pawlickiego.[Ligi zagraniczne]»

Jacob Thorssell wygrywa turniej w Vetlandzie
Fot.: Lech Ćmielewski

Zwycięstwem zawodnika Masarny Avesta - Jacoba Thorssella zakończył się turniej Vetlanda Open. 20-latek w pokonanym polu pozostawił m.in. Joela Larssona, Tima Gudmundssona i Roberta Peterssona.[Ligi zagraniczne]»

Niemcy: Komplet Huckenbecka, dobry występ Hefenbrocka i Härtela
Fot.: Lech Ćmielewski

Zwycięstwem ekipy MSC Wittstock kończy się kolejna runda rozgrywek drugiej ligi niemieckiej. Do triumfu tą drużynę poprowadziła dwójka Christian Hefenbrock (na zdjęciu) - Kai Huckenbeck, która zdobyła łącznie, aż 29 punktów. Z kompletem punktów turniej zakończył także reprezentant AC Landshut - Michael Härtel.[Ligi zagraniczne]»

[2012-07-13 17:00:30]
Kasprzak wraca na Wyspy!
Krzysztof Kasprzak w zespole Poole Pirates ma zastąpić swojego rodaka - Adriana Miedzińskiego. Wychowanek Unii Leszno kontrakt z Piratami parafował już kilka tygodnii temu, lecz dopiero w najbliższą środę oficjalnie wróci na Wyspy w meczu przeciwko Belle Vue Aces Manchester.[Ligi zagraniczne]»

[2012-07-11 10:17:08]
Ruud zawodnikiem Gnistorny
Fot.: Lech Ćmielewski

Tegoroczny sezon dla Davida Ruuda nie jest zbyt udany. Szwed wystartował zaledwie w czterech zawodach z czego w dwóch poszło mu całkiem nieźle. Zawodnik reprezentujący barwy VMS Elit Vetlandy będzie także zdobywał punkty dla Gnistorny Malmoe, a kontrakt będzie obowiązywał do końca sezonu/[Ligi zagraniczne]»

[2012-07-10 20:32:01]
Poprawia się sytuacja Valsarny
Niedawno informowaliśmy Państwa o sporych problemach finansowych Valsarny Hagfors. W poniedziałek zamknięte zostało okienko transferowe, a tą ekipę opuścił tylko Victor Palovaara. Pozostali m.in. liderzy czyli Daniel Nermark i bracia Łagutowie. Klub nadal zalega sporo pieniędzy zawodnikom, lecz jest znacząca poprawa.[Ligi zagraniczne]»

Charlie Gjedde zawodnikiem Smederny Eskilstuna
Fot.: Lech Ćmielewski

Działacze ekipy Ikaros Smederna Eskilstuna korzystając z trwającego właśnie w Szwecji okienka transferowego, postanowili dokonać zmian. W miejsce kontuzjowanego Rasmusa Ekloefa został zakontraktowany 32-letni Charlie Gjedde. Trener Smederny uważa, że jego klubowi przyda się tak doświadczony zawodnik.[Ligi zagraniczne]»

[2012-07-09 16:51:05]
Polacy ścigali się na Ukrainie
Fot.: Lech Ćmielewski

W minioną niedzielę na torze w Równem odbył się trening punktowany, w którym udział wzięła czwórka Polaków. Najlepiej z nich spisał się Tomasz Rempała, który zapisał na swoim koncie 16 punktów z bonusem. Oprócz niego wystartowali także: Stanisław Burza (13+2), Borys Miturski (12+1) i Marcin Rempała (9+1).[Ligi zagraniczne]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane