Najnowsze newsy

Żużel - Ligi polskie

Nice PLŻ: Speedway Wanda Instal Kraków  - Orzeł Łódź 51:39
W pierwszym dzisiejszym meczu Nice Polskiej Ligi Żużlowej Speedway Wanda Instal Kraków pokonała na własnym torze Orła Łódź 51:39. Wygrana sprawiła, że gospodarze ostatecznie zajęli piąte miejsce w ligowej tabeli. Najlepiej wśród podopiecznych Michała Widery spisał się młodzieżowiec, Daniel Kaczmarek, który zgromadził na swoim koncie 15 punktów. W drużynie gości liderem okazał się Rohan Tungate (10+2 pkt.).[2. liga]»

XIV runda PGE Ekstraligi zadecyduje o wszystkim!
Takiej PGE Ekstraligi chcemy wszyscy! Wielkie emocje, mnóstwo niewiadomych. Ale to dopiero przedsmak tego, co czeka nas w rundzie finałowej![Speedway Ekstraliga]»

Weryfikacja wyniku meczu KS Toruń - SPAR Falubaz Zielona Góra
W związku ze stwierdzeniem przez Komisję do Zwalczania Dopingu w Sporcie pozytywnego wyniku badania antydopingowego Oleksandra Loktaeva, nastąpiła weryfikacja wyniku meczu KS Toruń – SPAR Falubaz Zielona Góra (X runda PGE Ekstraligi) na 46:39.[Speedway Ekstraliga]»

PGE Ekstraliga: MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław 50:40 (90:90)
Podobnie jak w meczu z Zieloną Górą, Stal nie była w stanie wywalczyć potrzebnego do pewnego utrzymania bonusu. Choć wspaniałej walki nie zabrakło, biegi nominowane sprawiły, że mecz w Rzeszowie może zdecydować o być albo nie być Stali w szóstce PGE Ekstraligi. Dla gospodarzy najwięcej punktów zdobyli Zagar i Gapiński (11+1). Wśród gości najlepszy był Tai Woffinden (15+1).[Speedway Ekstraliga]»

PGE Ekstraliga: Unia Tarnów - PGE Stal Rzeszów 48:42 (91:89)
W Derbach Południa lepsi okazali się zawodnicy Unii Tarnów. "Jaskółki" przed własną publicznością pokonały Stal Rzeszów 48:42. Bezbłędny w dzisiejszych zawodach był Greg Hancock, który zdobył dla przyjezdnych 18 "oczek". Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Janusz Kołodziej, zdobywca 12 punktów i bonusu.[Speedway Ekstraliga]»

PGE Ekstraliga: MRGARDEN GKM Grudziądz - KS Toruń 49:41 (80:100)
W emocjonującym derbowym pojedynku grudziądzanie pokonali KS Toruń 49:41. Dzięki tej wygranej zawodnicy GKM-u nadal mają szanse na utrzymanie w PGE Ekstralidze. Zawody przerwano dwa razy z powodu awarii prądu. Najjaśniejszym punktem zespołu wśród podopiecznych Roberta Kempińskiego był Rafał Okoniewski. Popularny "Okoń" zdobył komplet punktów. Dla "Aniołów" najwięcej "oczek" dołożył zwycięzca wczorajszej rundy IMŚJ w Lubinie, Paweł Przedpełski (10+1).[Speedway Ekstraliga]»

[2015-08-15 20:36:09]
Orzeczenia KOL
15 sierpnia obradowała w Bydgoszczy, pod przewodnictwem Zbigniewa Owsianego, Komisja Orzekająca Ligi, która wydała orzeczenia w sprawach: Nickiego Pedersena, Jacka Gajewskiego, Klubu Sportowego Toruń S.A. i Unia Leszno S.S.A.[Speedway Ekstraliga]»

PGE Ekstraliga: FOGO Unia - SPAR Falubaz Zielona Góra 48:42 (102:78)
FOGO Unia Leszno pokonała na własnym terenie Falubaz Zielona Góra 48:42. Dla zielonogórzan był to mecz o wejście do fazy play-off. Mimo braku Nickiego Pedersena gospodarze nie zamierzali zapisać na swoim koncie porażki. Zwycięstwo "Bykom" zapewnili w 14 biegu bracia Pawliccy, wygrywając podwójnie z parą gości. Wśród podopiecznych Adama Skórnickiego liderem był Emil Sajfutdinow (10+1). W ekipie Falubazu najlepszym zawodnikiem okazał się Darcy Ward, zdobywca 16 "oczek" i bonusu.[Speedway Ekstraliga]»

Oświadczenie Nickiego Pedersena dot. meczu w Toruniu
Fot.: Lech Ćmielewski

Nicki Pedersen został podczas wczorajszego meczu w Toruniu czerwoną kartką, co w konsekwencji skutkuje brakiem Duńczyka w składzie na piątkowy mecz z SPAR Falubazem Zielona Góra. Nicki odniósł się do wydarzeń z MotoAreny i wydał oświadczenie dotyczącego incydentu do którego doszło w parku maszyn.[Speedway Ekstraliga]»

Nice PLŻ: ŻKS ROW Rybnik - Łączyńscy-Carbon Start Gniezno 69:20 (117:62)
Obyło się bez niespodzianek i kolejny pogrom na ul. Gliwickiej stał się faktem. Podobne spotkania w tym roku rybniccy kibice mieli już okazję oglądać wielokrotnie. Od początku do końca sytuację kontrolowali gospodarze, wygrywając kolejne wyścigi, jak nie 5:1 to 4:2. Prawie wszyscy seniorzy byli tego dnia niepokonani, a formacja juniorska do dorobku drużyny dołożyła 19 punktów. Po stronie gości zadebiutowali niedawno zakontraktowani Kyle Newman i Jesper Soegaard. Pierwszy z nich wywalczył 7 oczek i był najskuteczniejszym zawodnikiem Startu Gniezno. Jego kolega z drużyny zaprezentował się znacznie gorzej.[1. liga]»

Nice PLŻ: MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia - Polonia Bydgoszcz  56:34 (109:71)
MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia bez większych problemów pokonała na własnym obiekcie bydgoską Polonię 56:34. W ekipie gospodarzy najskuteczniejszy był Mateusz Szczepaniak, który zapisał na swoim koncie 11 "oczek". Honoru gości bronili Szymon Woźniak (9), Robert Miśkowiak (9+1) i momentami Patrick Hougaard (8).[1. liga]»

PGE Ekstraliga: KS Toruń - FOGO Unia 44:46 (90:90)
Drużyna z Torunia przegrała na własnym torze z Unią Leszno 44:46. Od samego początku mecz był bardzo zacięty i nie obyło się też bez upadków. Już w 6 biegu motocykla nie opanował Dawid Krzyżanowski, który uderzył w bandę. Juniora toruńskiego klubu odwieziono do szpitala. Za spowodowanie upadku Doyle'a i Przedpełskiego w 8 biegu Nicki Pedersen został ukarany czerwoną kartką i nie mógł kontynuować zawodów. Duńczyk nie wystąpi również w kolejnym meczu FOGO Unii Leszno. Najskuteczniejszym zawodnikiem gospodarzy okazał się Paweł Przedpełski, zdobywca 13 "oczek". Wśród przyjezdnych liderem był Piotr Pawlicki, który zgromadził na swoim koncie 14 punktów i bonus.[Speedway Ekstraliga]»

Logowanie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Najnowsze galerie

Polecane