Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2019-07-10 00:31:57 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: plusliga.pl

Znamy dokładne godziny meczów XVII Memoriału

Fot.: Anna Jabłczyk

Poznaliśmy godziny poszczególnych meczów XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera. Biało-czerwoni zagrają dokładnie w takich porach, o jakie poprosił ​selekcjoner Vital Heynen.

XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się w czwartek 1 sierpnia i potrwa do soboty 3 sierpnia 2019 roku. Mecze rozgrywane będą w TAURON Arenie Kraków, a stolica Małopolski już po raz piąty będzie miastem-gospodarzem najlepszego towarzyskiego turnieju siatkarskiego świata. Obok biało-czerwonych zagrają także Brazylijczycy, Serbowie i reprezentacja Finlandii. Tuż po zakończeniu Memoriału Polacy zagrają o przepustkę do igrzysk w Tokio z Francją, Słowenią i Tunezją, a turniej będzie rozgrywany w Gdańsku. Oznacza to, że Memoriał będzie ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed walką o igrzyska, która rusza już 9 sierpnia.

– Trener Heynen chce jak najlepiej przygotować drużynę do walki o igrzyska w Tokio, więc z naszej strony staramy się dopasować wszystko, by jak najbardziej pomóc polskiej drużynie i sprawić, by Memoriał ponownie okazał się dla niej talizmanem, jak przed rokiem, gdy tuż po nim pojechali walczyć na mistrzostwo świata i wrócili z drugim z rzędu złotem – podkreśla Cezary Mróz, wiceprezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera.


Bilety są dostępne na poszczególne dni meczowe (dwa spotkania), oto program XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera:

1 sierpnia (czwartek)

Polska – Serbia, godz. 17.00

Brazylia – Finlandia, godz. 20.00

2 sierpnia (piątek)
Polska – Brazylia, godz. 17.30

Finlandia – Serbia, godz. 20.30

3 sierpnia (sobota)
Serbia – Brazylia, godz. 12.00
Polska – Finlandia, godz. 15.00

Eventim.pl to jedyny i oficjalny dystrybutor wejściówek na ten wyjątkowy turniej. Link do sprzedaży biletów: https://www.eventim.pl/memorial-wagnera-bilety.html?affiliate=FKB&doc=artistPages/tickets&fun=artist&action=tickets&kuid=555131XVII Memoriał to będzie niezapomniane przeżycie! Cztery reprezentacje, które pojawią się na #Wagner2019 są gwarancją najwyższego poziomu sportowego i wspaniałej rywalizacji. Bądźcie z nami na #Wagner2019!

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane