Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2019-06-14 16:39:28 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: FIVB

Liga Narodów: Byli mistrzowie olimpijscy dali srogą lekcję "biało-czerwonym"

Fot.: FIVB

"Sborna" to od wielu lat jedna z najsilniejszych drużyn na świecie i jeden z największych rywali dwukrotnych Mistrzów Świata. Rosjanie do każdego turnieju podchodzą bardzo poważnie i starają się wykorzystać każdy swój atut. Nie inaczej było dziś, kiedy dziś doszło do starcia pomiędzy obiema ekipami. Smaczku może dodać fakt, że mecz odbył się na "neutralnym" terenie - w irańskiej miejscowości Urmia. Rosjanie zaprezentowali się dużo lepiej - przede wszystkim bardzo dobrze zadziałała ich zagrywka. W tym elemencie zdobyli aż o siedem punktów więcej niżeli Polacy. Warto jednak zauważyć, że zespół Vitala Heynena gra w dość mocno eksperymentalnym składzie - na rozegraniu znalazł się Marcin Janusz, a na ataku - Łukasz Kaczmarek.

Rosja - Polska 3:1 (24:26, 25:20, 25:22, 25:19)

Składy drużyn:

Rosja: Połietajew, Kurkajew, Jakowlew, Kliuka, Wołkow, Kobzar, Gołubiew (l) oraz Podleśnych, Kowaliow, Woronkow, Własow, Ziemczienok, Philippow, Martyniuk

Polska: Kwolek, Kochanowski, Szalpuk, Kaczmarek, Huber, Łomacz, Popiwczak (l) oraz Kłos, Konarski, Łukasik, Janusz, Śliwka, Fornal, Gruszczyński (l)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane