Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2019-06-11 12:27:38 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: pzps.pl

Polki gotowe na 4. tydzień VNL

Fot.: CEV

We wtorek polskie siatkarki rozpoczną zmagania w chińskim Jiangmen. Podopieczne Jacka Nawrockiego czeka nie lada wyzwanie, bowiem rywalkami Polek będą gospodynie, Turczynki i Amerykanki.

Po zmaganiach siatkarzy w Chinach, teraz przyszła pora na nasze panie. Biało-czerwone 4.tydzień rozgrywek VNL zagrają w chińskim Jiangmen. Przed Polkami trudne zadanie, bowiem ich najbliższymi rywalkami będą ekipy z czoła tabeli – Chinki (4.miejsce), Amerykanki (3.miejsce) i Turczynki (1.miejsce). Po trzech tygodniach zmagań nasze siatkarki plasują się na 5.lokacie.

Bez wątpienia najbliższe mecze będą dla naszych siatkarek najtrudniejszymi starciami w tej edycji VNL, nie tylko ze względu na poziom sportowy rywalek, ale także z powodu absencji dwóch rozgrywających. Choć Joanna Wołosz, jest fizycznie obecna w Azji to uraz stawu skokowego przywieziony z włoskiej Serie A wyklucza start zawodniczki podczas tego tygodnia Ligi Narodów. W Chinach nie ma za to Marleny Pleśnierowicz, która z przyczyn osobistych otrzymała urlop. W tym wypadku na posterunku zostaje Julia Nowicka i to ona będzie kierować grą biało-czerwonych. W Jiangmen zamelduje się także Zuzanna Górecka, która zastąpi Monikę Bociek.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane