Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2019-06-01 20:43:36 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: FIVB / inf. własna

Liga Narodów: Siatkarski horror w katowickim Spodku

Fot.: FIVB

Drugi raz w ten weekend polscy siatkarze wybiegli na parkiet katowickiego Spodka. Tym razem rywal był ze zdecydowanie najwyższej półki - Amerykanie. Niektórzy nazywali to spotkanie zemstą za półfinał Mistrzostw Świata. Wydawało się, że do zemsty faktycznie może dojść. Amerykanie zaprezentowali siatkówkę na wysokim poziomie, choć to dopiero początek długiego sezonu reprezentacyjnego. Po bardzo słabym pierwszym secie w wykonaniu gospodarzy, Polacy odbudowali się w kolejnych. Mimo to o zwycięstwie jednej czy drugiej drużyny miał zadecydować tie-break. Ten rozstrzygnął się na korzyść ekipy Vitala Heynena.

Polska - Stany Zjednoczone 3:2 (17:25, 34:32, 26:28, 25:23, 15:9)

Składy drużyn:

Polska: Śliwka, Kubiak, Bieniek, Kochanowski, Bołądź, Łomacz, Wojtaszek (l) oraz Nowakowski, Szalpuk, Drzyzga, Kwolek, Fornal, Konarski, Zatorski (l)

Stany Zjednoczone: Defalco, Muagututia, Russell, Stahl, Smith, K. Shoji, E. Shoji (l) oraz Ensing, Ma'a, Tuaniga, Sander, Jendryk Ii, Langlois, Watten

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane