Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2019-05-13 12:25:35 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: pzps.pl

Reprezentacja Polski kobiet na Ligę Narodów 2019

Fot.: CEV

Jacek Nawrocki, trener reprezentacji Polski kobiet wskazał 25 zawodniczek, z których będzie korzystał w rozgrywkach Ligi Narodów 2019.

Szeroki skład kadry Polski kobiet na Ligę Narodów 2019

Klaudia Alagierska – ŁKS Commercecon Łódź, środkowa
Monika Bociek – ŁKS Commercecon Łódź, atakująca
Weronika Centka – Grot Budowlani Łódź/ NZ SMS PZPS Szczyrk, środkowa
Zuzanna Efimienko-Młotkowska – ŁKS Comercecon Łódź, środkowa
Zuzanna Górecka – DPD Legionovia Legionowo, przyjmująca
Alicja Grabka – E. Leclerc Radomka Radom, rozgrywająca
Martyna Grajber – KPS Chemik Police, przyjmująca
Monika Jagła – KS Pałac Bydgoszcz, libero
Małgorzata Jasek – DPD Legionovia Legionowo, uniwersalna
Agnieszka Kąkolewska – Pomì Casalmaggiore (Włochy), środkowa
Martyna Łukasik – KPS Chemik Police, atakująca
Paulina Maj-Erwardt – BKS Profi Credit Bielsko-Biała, libero
Natalia Mędrzyk – KPS Chemik Police, przyjmująca
Emilia Mucha – BKS Profi Credit Bielsko-Biała, przyjmująca
Natalia Murek – #VolleyWrocław Wrocław, przyjmująca
Julia Nowicka – BKS Profi Credit Bielsko-Biała, rozgrywająca
Marlena Pleśnierowicz – KPS Chemik Police, rozgrywająca
Olivia Różański – BKS Profi Credit Bielsko-Biała, przyjmująca
Malwina Smarzek – Zanetti Bergamo (Włochy), atakująca
Maria Stenzel – Grot Budowlani Łódź, libero
Magdalena Stysiak – Grot Budowlani Łódź, atakująca
Julia Twardowska – Grot Budowlani Łódź, przyjmująca
Kamila Witkowska – KS Developres Rzeszów, środkowa
Joanna Wołosz – Imoco Volley Conegliano (Włochy), rozgrywająca
Marta Wójcik – ŁKS Commercecon Łódź, rozgrywająca

Sztab trenerski i medyczny

Jacek Nawrocki – trener
Waldemar Kawka – asystent trenera
Błażej Krzyształowicz – trener współpracujący
Eduardo Romero – trener przygotowania fizycznego
Radosław Wodziński – statystyk
Marcin Domżalski – lekarz prowadzący
Krzysztof Zając – lekarz
Michał Gaca – lekarz
Łukasz Witczak – fizjoterapeuta
Marcin Kąkol – fizjoterapeuta
Katarzyna Kaleta – fizjoterapeutka
Agnieszka Kubacka – fizjoterapeutka
Maciej Tietianiec – kierownik
Hubert Tomaszewski – menadżer

Mecze Reprezentacji Polski Kobiet w fazie grupowej Siatkarskiej Ligi Narodów 2019

OPOLE (POLSKA)

21.05.2019 17:30 Tajlandia – Niemcy
21.05.2019 20:30 Polska – Włochy

22.05.2019 17:30 Tajlandia – Włochy
22.05.2019 20:30 Polska – Niemcy

23.05.2019 17:30 Włochy – Niemcy
23.05.2019 20:30 Tajlandia – Polska

APELDOORN (HOLANDIA)

28.05.2019 16:30 Bułgaria – Polska
28.05.2019 19:30 Holandia – Brazylia

29.05.2019 16:30 Polska – Brazylia
29.05.2019 19:30 Holandia – Bułgaria

30.05.2019 16:30 Polska – Holandia
30.05.2019 19:30 Brazylia – Bułgaria

KORTRIJK (BELGIA)

04.06.2019 17:15 Serbia – Polska
04.06.2019 20:15 Belgia – Rosja

05.06.2019 17:15 Rosja – Serbia
05.06.2019 20:15 Belgia – Polska

06.06.2019 17:15 Polska – Rosja
06.06.2019 20:15 Belgia – Serbia

JIANGMEN (CHINY)

11.06.2019 10:00 USA – Turcja
11.06.2019 14:00 Chiny – Polska

12.06.2019 10:00 Polska – USA
12.06.2019 14:00 Chiny – Turcja

13.06.2019 10:00 Turcja – Polska
13.06.2019 14:00 Chiny – USA

BORYEONG (KOREA)

18.06.2019 9:00 Japonia – Polska
18.06.2019 12:00 Korea – Dominikana

19.06.2019 9:00 Polska – Dominikana
19.06.2019 12:00 Korea – Japonia

20.06.2019 9:00 Japonia – Dominikana
20.06.2019 12:00 Korea – Polska

*Wszystkie daty i godziny według czasu w Polsce

Bilety: www.ebilet.pl

Kolejnym tegorocznym wyzwaniem dla ekipy Jacka Nawrockiego będą Kwalifikacje Olimpijskie Tokio 2020 (2-4 sierpnia). Rywalkami biało-czerwonych będą: Portoryko, Tajlandia i Serbia.

23 sierpnia w Atlas Arenie w Łodzi rozpoczną się CEV Mistrzostwa Europy Kobiet, których obok Turcji, Węgier i Słowacji jest Polska.

Terminarz spotkań meczów grupy B Mistrzostw Europy 2019 siatkarek:

Piątek, 23 sierpnia:
14:00 Belgia – Ukraina
17:30 Włochy – Portugalia
20:30 Polska – Słowenia

Sobota, 24 sierpnia:
18:00 Belgia – Słowenia
20:30 Portugalia – Polska

Niedziela, 25 sierpnia:
18:00 Słowenia – Portugalia
20:30 Ukraina – Włochy
Reprezentacja Polski – dzień wolny

Poniedziałek, 26 sierpnia:
18:00 Włochy – Belgia
20:30 Polska – Ukraina

Wtorek, 27 sierpnia:
18:00 Portugalia – Belgia
20:30 Włochy – Słowenia
Reprezentacja Polski – dzień wolny

Środa, 28 sierpnia:
17:30 Belgia – Polska
20:00 Ukraina – Słowenia

Czwartek, 29 sierpnia:
18:00 Portugalia – Ukraina
20:30 Polska – Włochy

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane