Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2019-03-12 21:01:42 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: pzps.pl

Polscy siatkarze z nagrodą TVP Polonia

Fot.: Anna Jabłczyk

Polscy siatkarze otrzymali Nagrodę Programu Satelitarnego TVP Polonia „Za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju”. Ceremonia wręczenia statuetki odbędzie się 25 kwietnia.

Nagrodę Programu Satelitarnego TVP Polonia „Za zasługi dla Polski i Polaków poza granicami kraju” otrzymują te osoby, które zdaniem Kapituły w sposób szczególny przyczynili się do rozsławienia Polski na całym świecie.

Statuetkę, którą otrzyma reprezentacja Polski mężczyzn w piłce siatkowej zostanie przyznana za wybitne osiągnięcia sportowe i wielokrotne triumfy, „z których są dumni Polacy w kraju i poza jego granicami”. Niezwykle cieszymy się z tego wyróżnienia. Dziękujemy!

Nagroda Programu Satelitarnego TVP Polonii przyznawana jest corocznie od 1995 roku wybitnym postaciom świata nauki, kultury, polityki i sportu. Statuetkę przedstawiającą Fryderyka Chopina, autorstwa Doroty Banasik otrzymali już między innymi: polscy skoczkowie, Agnieszka Radwańska, Robert Lewandowski, Robert Kubica, Marcin Gortat czy chociażby Krzysztof Penderecki, Krzysztof Kieślowski i Roman Polański.

25.ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 25 kwietnia tradycyjnie na Zamku Królewskim w Warszawie. Początek godz. 19.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane