Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2018-07-05 13:34:32 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: Kaman Volley

PLPS objął patronat nad Eurovolley Masters Ostrołęka 2018

Fot.: Sylwia Kuś-Vega

Mamy przyjemność poinformować, że VIII Kaman Cup Mistrzostwa Europy Masters w Piłce Siatkowej Kobiet i Mężczyzn Ostrołęka 2018 odbędą się pod patronatem Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

Eurovolley Masters Ostrołęka 2018 odbędzie się w dniach 05-09.09 w kategoriach kobiet +35, +40, +45 oraz mężczyzn +40, +45, +50, +55 – jest pierwszą tego typu i tej rangi imprezą siatkarską weteranów w Europie. Wśród uczestników przewidywane jest około 50 drużyny z kilkunastu krajów Europy.

Przypomnijmy, że Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej od wielu lat jest organizatorem mistrzostw Polski Oldboyów. W tym roku w ORLEN XXIII Mistrzostwach Polski wzięło udział 572 graczy.

Organizatorem Eurovolley Masters jest Stowarzyszenie Sportowe Kaman Volley oraz Polska Siatkówka Masters i Amator a gospodarzem miasto Ostrołęka.

Patronatem Honorowym Mistrzostwa Europy Masters objął również Polski Związek Piłki Siatkowej. Oficjalnym i głównym partnerem jest PyrysBud Ostrołęka przy wsparciu marki Kaman, Volley Bajka Warszawa i Ro_lex.

Wszelkie informacje oraz dostęp do regulaminu i systemu rejestracji na stronie www.kamanvolley.pl a wszelkie zapytania można kierować pod adres klub@kamanvolley.pl.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane