Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2018-05-25 19:06:41 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: inf. własna / FIVB

Liga Narodów: Włosi rozpoczynają od zwycięstwa

Fot.: FIVB

W pierwszym meczu inaugurującym Ligę Narodów 2018, Niemcy rozegrali pojedynek z reprezentacją Włoch. Dla drużyny Andrei Gianiego była to pierwsza okazja, aby pokonać „Azzurrich” na międzynarodowej arenie po piętnastoletniej przerwie. Zadania nie udało im się wykonać. Co więcej, można powiedzieć, że Niemcy nie mieli za wiele do powiedzenia w tym starciu. Popełnili sporo błędów własnych, nie mieli lidera. We włoskiej ekipie brylowali Osmany Juantorena i Ivan Zaytsev, którzy zagrali naprawdę dobry pojedynek. Nie ma co ukrywać, że to właśnie Włosi byli zdecydowanymi faworytami w tym starciu. Do zwycięstwa potrzebowali czterech setów. Dzięki temu zapisują na swoim koncie pierwsze zwycięstwo i trzy punkty. Bezpośrednio po zakończonym meczu plasują się na trzeciej lokacie w tabeli, choć tak naprawdę kilka spotkań jest w trakcie rozgrywania bądź jeszcze się nie rozpoczęło.

Niemcy - Włochy 1:3 (18:25, 19:25, 25:23, 20:25)

Składy drużyn:

Niemcy: Hirsch, Reichert, Böhme, Krick, Fromm, Kampa, Zenger (l) oraz Schott, Sossenheimer, Zimmermann, Baxpöhler, Günthör, Malescha, Bogachev (l)

Włochy: Zaytsev, Juantorena, Anzani, Cester, Antonov, Giannelli, Colaci (l) oraz Parodi, Randazzo, Baranowicz, Rossini, Mazzone, Diamantini, Nelli

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane