Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2018-02-27 12:15:55 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: fundacjawagnera.pl

Kraków gospodarzem XVI Memoriału Huberta Jerzego Wagnera

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera już czwarty raz odbędzie się w Krakowie! – O ponowne rozegranie turnieju w TAURON Arenie prosili nas kibice, którzy znakomicie się bawili podczas dwunastej, czternastej i piętnastej edycji – mówi prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera, Jerzy Mróz, który podkreśla także znakomitą współpracę z Urzędem Miasta Krakowa oraz Zarządem Infrastruktury Sportowej w Krakowie. – Po znakomitych doświadczeniach z ostatnich lat i negocjacjach, które okazały się formalnością, decyzja nie mogła być inna – dodaje pomysłodawca i organizator Memoriału.

Memoriał Huberta Jerzego Wagnera przez pierwsze sześć lat był rozgrywany w olsztyńskiej hali Urania. Potem gościł w: łódzkiej Atlas Arenie, bydgoskiej Łuczniczce, katowickim Spodku, hali MOSiR w Zielonej Górze, płockiej Orlen Arenie, czy Arenie Toruń.

Czwarty raz w Krakowie

Czwarty raz ten prestiżowy turniej odbędzie się w Krakowie. Pierwsza wizyta Memoriału w tym Magicznym Mieście miała miejsce w 2014 roku – w rozgrywkach wzięły udział reprezentacje Rosji, Bułgarii, Chin i oczywiście Polski. Rok później zawody odbyły się w Toruniu, ale już kolejne dwie edycje wróciły do krakowskiej TAURON Areny. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku w Krakowie triumfowali Polacy, a tuż za nimi na podium znaleźli się Francuzi.

#Wagner2018 w TAURON Arena Kraków

Od 24 do 26 sierpnia w TAURON Arenie kibice będą mogli obserwować zmagania reprezentacji Polski, Rosji, Francji i Kanady. Czy biało-czerwoni pod wodzą Vitala Heynena również staną na najwyższym stopniu podium turnieju określanego, jako najbardziej prestiżowy wśród towarzyskich imprez siatkarskich? Przekonamy się już niebawem.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane