Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2017-12-26 19:06:10 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: DVV / inf. własna

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Fot.: FIVB

Nadszedł ten czas. Burzliwy rok, w którym niemiecka siatkówka ponownie mogła świętować wiele wspaniałych sukcesów w hali i na piasku, powoli zbliża się ku końcowi. Mistrzowski tytuł Laury i Kiry i pierwszy medal Mistrzostw Europy w historii niemieckiej siatkówki mężczyzn to tylko dwa wybitne przykłady, z których wszyscy fani niemieckiej kadry mogą być dumni.

Są sukcesy, które pokazały, jaki zachwyt może wywołać siatkówka w Niemczech. Sam finał Mistrzostw Świata z udziałem Laury i Kiry przed ekranami telewizorów śledziło ponad dwa miliony osób, zaś występy męskiej kadry w hali obejrzało – łącznie z transmisjami w telewizji i Internecie – powyżej miliona osób, które śledziły spotkania przed telewizorami, laptopami albo tabletami. Także potencjał transmisji Volleyball Bundesligen został udowodniony w krótkim czasie.

Wszystkie te wydarzenia i sukcesy nie byłyby możliwe także bez wielu wolontariuszy, którzy z roku na rok dają z siebie wiele, aby siatkówka mogła się znaleźć w tym miejscu, w którym jest obecnie. Za ogromny wkład w 2017 roku chcemy wam podziękować. DZIĘKUJEMY!

Radość pojawia się także wtedy, kiedy DVV myśli o 2018 roku, w którym na sportowców i kibiców czekają unikalne wydarzenia takie jak finał Pucharu Niemiec (4 marca), nowopowstała siatkarska Liga Narodów w Stuttgarcie i Ludwigsburgu (12-17 czerwca), Beach Tour i finał World Tour w Hamburgu (14-19 sierpnia).

W tym duchu życzymy, Niemiecka Federacja Siatkówki (DVV) i Deutsche Volleyball Sport GmbH, wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, jak również kibicom, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane