Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2017-08-13 09:17:32 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: plusliga.pl

Grzegorz Łomacz: Wszyscy walczą do upadłego

Fot.: FIVB

Po dwóch dniach zmagań w XV Memoriale Huberta Jerzego Wagnera reprezentacja Polski ma bilans 1-1. W meczu otwarcia biało-czerwoni ulegli 2:3 Francuzom, a w kolejnym spotkaniu nie pozostawili żadnych szans Kanadyjczykom, pewnie wygrywając 3:0. W niedzielę ostatni przeciwnik turnieju - Rosja.

Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia tegorocznego Memoriału Wagnera emocji nie brakowało. Na otwarcie gospodarze zafundowali kibicom pięciosetowy horror z Francją, który tym razem nie miał szczęśliwego zakończenia. Natomiast pierwszy set sobotniego starcia z Kanadą, Polacy wygrali na przewagi 36:34.

- Spodziewaliśmy się, ciężkich meczów granych na styku punktowym. Tegoroczna obsada jest tak mocna, że nawet wysokie prowadzenie w secie nie gwarantuje końcowego zwycięstwa. Wszystkie drużyny nie poddają się i walczą do upadłego – przyznał Grzegorz Łomacz, rozgrywający reprezentacji Polski.

Dziś biało-czerwoni zmierzą się z Rosją – potencjalnym rywalem LOTTO EUROVOLLEY 2017. - Mamy nadzieję, że zapiszemy wynik tego spotkania na swoim koncie, choć naszym głównym celem jest przede wszystkim zwalczanie mankamentów i kształtowanie formy – zakończył nowy zawodnik PGE Skry Bełchatów.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane