Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2017-08-11 21:05:29 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: plusliga.pl

Tyler Sanders: Jesteśmy młodym zespołem, który zawsze wyciąga wnioski ze swoich błędów

Fot.: FIVB

Rosja pokonała Kanadę 3:1 (25:23, 29:27, 22:25, 25:17) w pierwszym dniu XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, który od piątku do niedzieli rozgrywany jest w TAURON Arenie Kraków. - Mamy świadomość tego, że nie zaprezentowaliśmy takiego poziomu jak w ostatnich meczach. Jednak jesteśmy młodym zespołem, który zawsze wyciąga wnioski ze swoich błędów - powiedział na pomeczowej konferencji Tyler Sanders, kapitan reprezentacji Kanady.

Na konferencji prasowej powiedzieli:
Siergiej Grankin, kapitan reprezentacji Rosji: Myślę, że mecz mógł być interesujący dla kibiców, pomimo że popełniliśmy trochę błędów własnych. Nie graliśmy na sto procent swoich możliwości. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to towarzyski mecz. Najważniejsze, są mistrzostwa LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017.

Siergiej Szlapnikow, trener reprezentacji Rosji: Przede wszystkim dziękuję bardzo organizatorom za zaproszenie na ten turniej. Obywa się on tuż przed LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 i cieszymy się, że odbywa się on w Krakowie. To właśnie tutaj będziemy grać podczas mistrzostw Europy. W meczu z Kanadą zaprocentował brak doświadczenia meczowego. Sprawdzałem wielu zawodników, a takim składem graliśmy pierwszy raz. Czekają nas jeszcze dwa spotkania, podczas których będę sprawdzał kolejnych siatkarzy.

Tyler Sanders, kapitan reprezentacji Kanady: Mamy świadomość tego, że nie zaprezentowaliśmy takiego poziomu jak w ostatnich meczach. Mieliśmy problem z środkowymi rosyjskiego bloku. Jednak jesteśmy młodym zespołem i staramy się wyciągać wnioski na przyszłość. W dwóch setach byliśmy bardzo blisko. Jedną partię udało się nam nawet wygrać. Mamy nadzieję, że błędy które dzisiaj popełniliśmy, czegoś nas nauczą i w kolejnych meczach będzie lepiej.

Stephane Antiga, trener reprezentacji Kanady: Graham Vigrass miał problemy z palcami – mam nadzieję, że to nic poważnego. Liczę na to, że za dwa-trzy tygodnie dołączą do drużyn. Nie ma z nami take Johna Gordona Perrina. Na tę chwilę mają inny plan przygotowań. Przed nami kwalifikacje do mistrzostw świata. Poziom Memoriału Wagnera jest bardzo wysoki i liczymy, że te mecze dadzą nam dużo materiału do analiz. Cieszymy się, że możemy tutaj grać. Byliśmy blisko wygrania kolejnej partii. Osobiście widzę dużo pozytywnych elementów po tym spotkaniu.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane