Reprezentacje | 2017-05-20 21:43:00 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: plusliga.pl
Polska pokonała w Katowicach Iran 3:0 (25:19, 25:19, 25:23) w towarzyskim meczu siatkarzy, który jest oficjalnym pożegnaniem Krzysztofa Ignaczaka, który w barwach narodowych rozegrał 321 spotkań, a także oficjalnym debiutem Ferdinado De Giorgiego w roli szkoleniowca biało-czerwonych.
Polska rozpoczęła mecz w składzie z Krzysztofem Ignaczakiem. Jego występ miał wymiar symboliczny, ale opuszczenie boiska, przez naszego znakomitego libero było niezwykle wzruszające i serdeczne.
Polska: Dawid Konarski, Andrzej Wrona, Bartłomiej Lemański, Fabian Drzyzga, Michał Kubiak, Mateusz Bieniek, Krzysztof Ignaczak (l) oraz Paweł Zatorski (l), Grzegorz Łomacz, Maciej Muzaj
Iran: Pour Ebadi, Saeid Marouf, Mohammad Mousavi, Adel Gholami, Amiir Ghafour, Janpour Mirza, Mohammad Vadi (l) oraz Farhad Salafzoun
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.