Reprezentacje | 2017-05-09 19:33:45 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: pzps.pl
We wtorkowe popołudnie w Centralnym Ośrodku Sportu – Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale siatkarze reprezentacji Polski i sztab szkoleniowy spotkali się z mediami.
Zainteresowanie początkiem pracy kadry narodowej o nowego sztabu kierowanego przez Ferdinado De Giorgiego było ogromne. Przez ponad 90 minut wszyscy zawodnicy i członkowie sztabu byli do dyspozycji dziennikarzy prasy, internetu, radia i telewizji.
Pierwsza część zgrupowania w Spale potrwa do sobotniego przedpołudnia.
W pierwszej kolejności naszą kadrę czeka mecz towarzyski z Iranem w Katowicach – 20 maja, a dalej Liga Światowa i EUROVOLLEY POLAND 2017.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.