Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2016-11-19 14:22:54 | Nadesłał: Agnieszka Kaźmierska | Źrodlo: fivb.org / inf. własna

Znamy organizatora oraz datę Pucharu Wielkich Mistrzów siatkarzy

Fot.: FIVB

Puchar Wielkich Mistrzów rozgrywany jest co cztery lata. Ostatnia edycja miała miejsce w 2013 roku, co oznacza, że następna odbędzie się w przyszłym. W związku z tym światowa federacja poinformowała, kto zostanie organizatorem turnieju.

Po raz kolejny najlepsze drużyny będą gościć Japończycy. Męskie zespoły rozegrają swoje pojedynki w Nagoji (12 – 13.09.2017), a także w Osace (15 – 17.09.2017).

W rozgrywkach bierze udział pięć ekip. Są to: gospodarz, czyli Japonia, a także Mistrz Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej oraz zespół, który otrzyma specjalne zaproszenie.

Warto zaznaczyć, że Polacy brali udział w edycji w 2009 roku. Ówcześni zawodnicy Daniela Castellaniego zajęli czwarte miejsce.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane