Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2016-06-21 19:35:53 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna/ teamusa.org

IO: John Speraw odkrył karty

Fot.: FIVB

Trener reprezentacji Stanów Zjednoczonych - John Speraw wraz ze sztabem szkoleniowym zadecydował, kto z grupy trenujących siatkarzy wystąpi na Igrzyskach w Rio. Z 14 zawodników, na olimpiadę pojedzie 12 zawodników. Trener Team USA zrezygnował z Dustina Wattena oraz Russella Holmesa. Wśród atakujących zobaczymy duet: Anderson-Troy, zaś na rozegraniu: Christenson-Shoji. Speraw postawił też na trzech młodych przyjmujących: Sandera, Jaeschke oraz Russella. Swoim doświadczeniem wspomoże ich Reid Priddy, dla którego turniej olimpijski w Brazylii, będzie już czwartym w jego karierze.

Skład reprezentacji Stanów Zjednoczonych na IO w Rio:


Rozgrywajacy: Kawika Shoji, Micah Christenson

Atakujący: Murphy Troy, Matthew Anderson

Przyjmujący: Reid Priddy, Taylor Sander, Thomas Jaeschke, Aaron Russell

Środkowi: David Lee, Maxwell Holt, David Smith

Libero: Erik Shoji.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane