Reprezentacje | 2016-06-21 19:35:53 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna/ teamusa.org
Trener reprezentacji Stanów Zjednoczonych - John Speraw wraz ze sztabem szkoleniowym zadecydował, kto z grupy trenujących siatkarzy wystąpi na Igrzyskach w Rio. Z 14 zawodników, na olimpiadę pojedzie 12 zawodników. Trener Team USA zrezygnował z Dustina Wattena oraz Russella Holmesa. Wśród atakujących zobaczymy duet: Anderson-Troy, zaś na rozegraniu: Christenson-Shoji. Speraw postawił też na trzech młodych przyjmujących: Sandera, Jaeschke oraz Russella. Swoim doświadczeniem wspomoże ich Reid Priddy, dla którego turniej olimpijski w Brazylii, będzie już czwartym w jego karierze.
Skład reprezentacji Stanów Zjednoczonych na IO w Rio:
Rozgrywajacy: Kawika Shoji, Micah Christenson
Atakujący: Murphy Troy, Matthew Anderson
Przyjmujący: Reid Priddy, Taylor Sander, Thomas Jaeschke, Aaron Russell
Środkowi: David Lee, Maxwell Holt, David Smith
Libero: Erik Shoji.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.