Reprezentacje | 2016-06-04 18:00:51 | Nadesłał: Magdalena Strzelczyk | Źrodlo: inf. własna
Japończycy nie sprostali kanadyjskim siatkarzom i po czterosetowym pojedynku przegrali mecz. Gospodarze dobrze rozpoczęli pierwszą partię, która ostatecznie zakończyła się ich zwycięstwem. W późniejszych odsłonach górą byli już Kanadyjczycy, dominując na boisku gładko pokonali Japończyków. W kanadyjskiej ekipie najlepiej spisał się Perrin, zdobywając aż 22. "oczka".
Japonia – Kanada 1:3
(25:23, 19:25, 21:25, 19:25)
Składy zespołów:
Japonia: Shimizu, Dekita, Fukuzawa, Yoneyama, Yamauchi, Sekita, Sakai (libero) oraz Kuriyama, Denda, Yanagida i Fukatsu
Kanada: Perrin, Schmitt, Duff, Hoag, Sanders, Vandoorn, Lewis (libero) oraz Vigrass, Marshall, Verhoeff, Van Lankvelt i Bann (libero)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.