Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2016-06-04 18:00:51 | Nadesłał: Magdalena Strzelczyk | Źrodlo: inf. własna

Kwal. do IO: Gospodarze ulegli Kanadzie

Fot.: FIVB

Japończycy nie sprostali kanadyjskim siatkarzom i po czterosetowym pojedynku przegrali mecz. Gospodarze dobrze rozpoczęli pierwszą partię, która ostatecznie zakończyła się ich zwycięstwem. W późniejszych odsłonach górą byli już Kanadyjczycy, dominując na boisku gładko pokonali Japończyków. W kanadyjskiej ekipie najlepiej spisał się Perrin, zdobywając aż 22. "oczka".

Japonia – Kanada 1:3
(25:23, 19:25, 21:25, 19:25)

Składy zespołów:

Japonia:
Shimizu, Dekita, Fukuzawa, Yoneyama, Yamauchi, Sekita, Sakai (libero) oraz Kuriyama, Denda, Yanagida i Fukatsu

Kanada: Perrin, Schmitt, Duff, Hoag, Sanders, Vandoorn, Lewis (libero) oraz Vigrass, Marshall, Verhoeff, Van Lankvelt i Bann (libero)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane