Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2016-06-03 07:40:34 | Nadesłał: Magdalena Strzelczyk | Źrodlo: inf. własna

Kwal. do IO: Australijczycy z kolejną wygraną

Po wygranej nad reprezentacją Wenezueli, Australia toczyła kolejny bój z gospodarzami turnieju w Tokio. Australijczycy pewnie pokonali Japonię i zapisali na swoim koncie drugie zwycięstwo w rozgrywkach kwalifikujących do Igrzysk Olimpijskich. Trzech setów potrzebowali Australijczycy, aby pokonać rywali, ostatni z nich był najbardziej wyrównany.

Japonia – Australia 0:3
(23:25, 19:25, 27:29)

Składy zespołów:
Australia: Edgar, Roberts, Zingel, Walker, Sukochev, Mote, Perry (libero) oraz Staples, Carroll, Bell i Sanderson
Japonia: Shimizu, Yoneyama, Dekita, Ishikawa, Tomimatsu, Fukatsu, Nagano (libero) oraz Yanagida, Denda, Fukuzawa, Kuriyama i Sekita

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane