Reprezentacje | 2016-06-03 07:40:34 | Nadesłał: Magdalena Strzelczyk | Źrodlo: inf. własna
Po wygranej nad reprezentacją Wenezueli, Australia toczyła kolejny bój z gospodarzami turnieju w Tokio. Australijczycy pewnie pokonali Japonię i zapisali na swoim koncie drugie zwycięstwo w rozgrywkach kwalifikujących do Igrzysk Olimpijskich. Trzech setów potrzebowali Australijczycy, aby pokonać rywali, ostatni z nich był najbardziej wyrównany.
Japonia – Australia 0:3
(23:25, 19:25, 27:29)
Składy zespołów:
Australia: Edgar, Roberts, Zingel, Walker, Sukochev, Mote, Perry (libero) oraz Staples, Carroll, Bell i Sanderson
Japonia: Shimizu, Yoneyama, Dekita, Ishikawa, Tomimatsu, Fukatsu, Nagano (libero) oraz Yanagida, Denda, Fukuzawa, Kuriyama i Sekita
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.