Reprezentacje | 2016-06-01 07:45:54 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna/ FIVB
Po dniu przerwy siatkarze powrócili do walki o olimpijską kwalifikację. Podopieczni Raula Lozano od wygranej w pierwszej partii rozpoczęli spotkanie przeciwko Japonii. Następnie gospodarz turnieju doprowadził do wyrównania wyniku. Trzecia partia również padła łupem reprezentacji Iranu. Czwartym set po niezwykle emocjonującej końcówce na swoją korzyść rozstrzygnęli siatkarze z Persji. Najlepiej punktującym zawodnikiem tej rywalizacji został Kunihiro Shimizu (23 pkt.), po drugiej stronie równych sobie nie miał Shahram Mahmoudi (22 pkt.).
Japonia - Iran 1:3 (20:25, 25:19, 22:25, 25:27)
Składy zespołów:
Japonia: Fukatsu, Shimizu, Ishikawa, Dekita, Tomimatsu, Yanagida, Nagano (L) oraz Yoneyama, Sekita, Kuriyama
Iran: Marouf, Mahmoudi, Ebadipour, Gholami (9), Mousavi (15), Ghaemi, (5), Zarif (L) - Mirzajanpour (4), Tashakori, Zarinii, Mahdavi
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.