Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2016-06-01 07:45:54 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna/ FIVB

Kwal. do IO: Gospodarz słabszy od Iranu

Fot.: FIVB

Po dniu przerwy siatkarze powrócili do walki o olimpijską kwalifikację. Podopieczni Raula Lozano od wygranej w pierwszej partii rozpoczęli spotkanie przeciwko Japonii. Następnie gospodarz turnieju doprowadził do wyrównania wyniku. Trzecia partia również padła łupem reprezentacji Iranu. Czwartym set po niezwykle emocjonującej końcówce na swoją korzyść rozstrzygnęli siatkarze z Persji. Najlepiej punktującym zawodnikiem tej rywalizacji został Kunihiro Shimizu (23 pkt.), po drugiej stronie równych sobie nie miał Shahram Mahmoudi (22 pkt.).

Japonia - Iran 1:3 (20:25, 25:19, 22:25, 25:27)

Składy zespołów:

Japonia
: Fukatsu, Shimizu, Ishikawa, Dekita, Tomimatsu, Yanagida, Nagano (L) oraz Yoneyama, Sekita, Kuriyama

Iran: Marouf, Mahmoudi, Ebadipour, Gholami (9), Mousavi (15), Ghaemi, (5), Zarif (L) - Mirzajanpour (4), Tashakori, Zarinii, Mahdavi

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane