Reprezentacje | 2016-05-28 14:23:37 | Nadesłał: Magdalena Strzelczyk | Źrodlo: inf. własna
Japonia pokonała po czterech partiach zawodników z Wenezueli, rozpoczynając tym samym od wygranej turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich. Pierwsze punkty nie powędrowały jednak gładko na konto gospodarzy, a pierwszą odsłonę Japończycy przegrali po walce na przewagi. W kolejnych partiach na boisku dominowała Japonia, wygrywając sety do 20-stu i dwa ostatnie do 19-stu.
Japonia – Wenezuela 3:1 (26:28, 25:20, 25:19, 25:19)
Składy zespołów:
Japonia: Shimizu, Tomimatsu, Yanagida, Fukatsu, Ishikawa, Dekita, Nagano (libero) oraz Yamauchi, Sekita, Yoneyama i Denda
Wenezuela: Gonzalez, Valencia, Carrasco, Pinerua, Quijada, Rivas, Mata (libero) oraz Briceno (libero), Barreto, Chourio i Rojas
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.