Reprezentacje | 2016-05-21 21:13:09 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: pzps.pl
Reprezentacja Polski kobiet przygotowująca się do rozgrywek World Grand Prix i Ligi Europejskiej rozegrała w sobotę, w Szczyrku pierwszy sparing z kadrą Czech. Biało-czerwone zwyciężyły 3:1.
Polska – Czechy 3:1 (23:25, 25:16, 25:18, 25:18). Dodatkowy set 25:20 dla Czeszek.
Składy zespołów:
Polska: Grejman, Tomsia, Efimienko, Kaliszuk, Wołosz, Kąkolewska, Durajczyk (L) oraz Krzos (L), Twardowska, Hawryła, Smarzek, Mucha, Pleśnierowicz, Moskwa
Czechy: Kossanyiova, Tmkova, Smutna, Purchartova, Mljejnkova, Rossi, Dostalova (L) oraz Hodanova, Vyklicka, Nachmilnerova, Vincourova, Kojdova, Toufarova.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.