Reprezentacje | 2016-05-14 20:37:25 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna
Reprezentacja Iranu przybyła do Tourcing, aby tam dwukrotnie zmierzyć się z mistrzami Europy. Podopieczni Laurenta Tillie, w piątkowym starciu, po niezwykle zaciętej walce pozwolili swoim rywalom urwać jednego seta. Z kolei sobotnie spotkanie było już mniej emocjonujące, tym samym zwycięstwo miejscowych padło po trzech odsłonach. Obydwie drużyny, razem z reprezentacją biało-czerwonych, powalczą o kwalifikację olimpijską w trakcie zbliżającego się wielkimi krokami turnieju w Japonii.
Piątek, 13 maja
Francia - Iran 3:1 (25:19, 25:27, 33:31, 27:25)
Sobota, 14 maja
Francja - Iran 3:0 (25:20, 25:19, 25:21)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.