Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2016-01-12 16:37:56 | Nadesłał: Krzysztof Wilk | Źrodlo: inf.własna

26 zawodników z PlusLigi zagrało w Berlinie

W turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich, który odbył się w Berlinie zagrało aż 26 zawodników grających obecnie w polskiej PlusLidze. Pokazuje to siłę polskiej ligi, w której grają reprezentanci czołowych w Europie państw. Najwięcej zawodników grających w Berlinie reprezentowało Zaksę Kędzierzyn-Koźle. W sumie na tym turnieju swoich przedstawicieli miało aż osiem polskich klubów.

Poniżej zestawienie tych klubów:

6 - ZAKSA Kędzierzyn (Buszek, Konarski, Zatorski, Deroo, Tillie, Toniutti)

5 – Resovia Rzeszów (Drzyzga, Kurek, Wojtaszek, Penczew, Lyneel

4 – PGE Skra Bełchatów (Kłos, Wrona, Lisinac, Marechal)

3 – Cuprum Lubin (Łomacz, Możdżonek, Bohme)

3 – Cerrad Czarni Radom (Żaliński, Kampa, Majstrović)

2 – Lotos Trefl Gdańsk (Mika, Schwartz)

1 – AZS Olsztyn (van den Dries)

1 – Łuczniczka Bydgoszcz (Klinkenberg)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane