Reprezentacje | 2016-01-11 11:20:14 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna / norceca.net
Znamy już zwycięzcę turnieju kwalifikacyjnego do IO strefy NORCECA - najlepiej zaprezentował się w nim zespół Amerykanek. Ewidentnie słabsze w tym starciu Dominikanki uległy mistrzyniom świata po stosunkowo szybkim, mało zaciętym spotkaniu. W składzie drużyny USA szczególnie dobrze radziły sobie Akinradewo i Fawcett. Czwarte miejsce w turnieju zajęły kanadyjskie siatkarki po przegranej z kadrą Portoryko.
Portoryko – Kanada 3:0 (32:30, 25:17, 25:20)
USA – Dominikana 3:0 (25:19, 25:19, 25:18)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.