Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2016-01-11 11:20:14 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna / norceca.net

Igrzyska Olimpijskie dla Amerykanek

Fot.: FIVB

Znamy już zwycięzcę turnieju kwalifikacyjnego do IO strefy NORCECA - najlepiej zaprezentował się w nim zespół Amerykanek. Ewidentnie słabsze w tym starciu Dominikanki uległy mistrzyniom świata po stosunkowo szybkim, mało zaciętym spotkaniu. W składzie drużyny USA szczególnie dobrze radziły sobie Akinradewo i Fawcett. Czwarte miejsce w turnieju zajęły kanadyjskie siatkarki po przegranej z kadrą Portoryko.

Portoryko – Kanada 3:0 (32:30, 25:17, 25:20)

USA – Dominikana 3:0 (25:19, 25:19, 25:18)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane