Reprezentacje | 2016-01-05 18:24:47 | Nadesłał: Magdalena Strzelczyk | Źrodlo: inf. własna
Dla polskich siatkarek mecz z Belgijkami był niezwykle ważnym spotkaniem, jednak to nasze rywalki wyszły z niego zwycięsko. Polki mają jeszcze szansę na awans do dalszej części turnieju, ale są one zaledwie matematyczne. Belgijki prowadziły i narzucały swój rytm gry Polkom przez większość spotkania. Nasze siatkarki wygrały tylko drugą partię, a reszta w ich wykonaniu pozostawiała wiele do życzenia. Porażka z Belgią stawia polski zespół w trudnej sytuacji w walce o IO.
Belgia – Polska 3:1
(25:19, 16:25, 27:25, 25:18)
Składy zespołów:
Belgia: Dirickx, Heyrman, Leys, Aelbrecht, Van Hecke, Vandesteene, Courtois (libero) oraz Biebauw, Rousseaux, Van Gestel, Lemmens, Van de Vyver
Polska: Werblińska, Bełcik, Polańska, Pycia, Jagieło, Skowrońska-Dolata, Maj-Erwardt (libero) oraz Tomsia, Grejman, Kurnikowska
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.