Reprezentacje | 2015-12-26 21:06:23 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: orlenliga.pl
- Mamy bardzo silną grupę - powiedziała rozgrywająca reprezentacji Polski, Izabela Bełcik. - Na pewno nie stoimy na straconej pozycji. Mistrzynie Europy Rosjanki na pewno są bardzo mocne, ale jak się je przyciśnie to też popełniają błędy.
Przed czterema laty kontynentalny turniej kwalifikacyjny też rozegrany został w Turcji. Polska zagra w finale i została pokonana przez gospodynie. Wtedy odpadła z walki. Teraz otrzymałaby szansę gry w zawodach interkontynentalnych w maju. - Polecimy do Turcji bojowo nastawione. W zespole jest atmosfera i wszystkie bardzo chcemy zagrać w igrzyskach - dodała Izabela Bełcik.
Reprezentacji Polski na europejski turniej kwalifikacyjny:
Izabela Bełcik
Zuzanna Efimienko
Kamila Ganszczyk
Anna Grejman
Aleksandra Jagieło
Aleksandra Krzos (L)
Natalia Kurnikowska
Paulina Maj-Erwardt (L)
Gabriela Polańska
Sylwia Pycia
Katarzyna Skowrońska-Dolata
Berenika Tomsia
Anna Werblińska
Joanna Wołosz
Sztab szkoleniowo – medyczny:
Jacek Nawrocki – I trener
Waldemar Kawka – II trener
Eduardo Romero – trener przygotowania fizycznego
Błażej Kryształowicz – statystyk
Radosław Wodziński – statystyk
Marcin Kąkol – fizjoterapeuta
Natalia Wardzińska – fizjoterapeutka
Maciej Tietianiec – kierownik drużyny
Hubert Tomaszewski – menadżer
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.