Reprezentacje | 2015-12-19 10:03:40 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: pzps.pl
Siatkarki reprezentacji Polski kobiet wraz ze sztabem zakończyły piątkową część zgrupowania w Szczyrku kolacją wigilijną.
W tym uroczystym, ale i kameralnym wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Siatkowej: Tomasz Karasiński, Sekretarz Generalny PZPS, Dyrektor Pionu Sportu i Szkolenia Włodzimierz Sadalski oraz Wicedyrektor Stanisław Majkowski. Zebranych powitał i świąteczno-noworoczne życzenia złożył Wiceprezes PZPS Jacek Kasprzyk. Swoje życzenia składali też trener reprezentacji Jacek Nawrocki oraz jej kapitan Izabela Bełcik.
Spotkanie przebiegło w rodzinnej atmosferze, przy tradycyjnych potrawach i łamaniu się opłatkiem. Nie zabrakło choinki oraz prezentów.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.