Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2015-09-06 20:44:37 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: inf. własna

LE: Węgierki w finale

Fot.: CEV

W poprzednim meczu Węgierki pokonały Greczynki 3:2. Kolejny mecz tych dwóch drużyn zdecydował o awansie do finału Ligi Europy siatkarek z Węgier. W pierwszym secie po wyrównanej grze obu ekip ze zwycięstwa cieszyły się Greczynki. W Następnych partiach podopieczne Jana Jose De Brandta pewnie ograły rywalki, uniemożliwiając im przekroczenie bariery dwudziestu punktów. Najbardziej wyróżniającą się zawodniczką była Renata Sandor, która wywalczyła 25 "oczek" swojego dla teamu.

Węgry - Grecja 3:1 (22:25, 25:19, 25:11, 25:17)

Składy zespołów:

Węgry:
Vacsi (4), Sandor (25), Talas (4), Dobi, Liliom, Horvath, Kötel (libero) oraz Szakmary, Kötél, Szeles i Pallag;

Grecja: Vasilantonaki, Lamprousi, Merteki, Chantava, Giota, Christodoulou, Artakianou (libero) oraz Nomikou, Kiosi, Vergidou, Kelesidou i Kavvadia.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane