Reprezentacje | 2015-09-06 20:44:37 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: inf. własna
W poprzednim meczu Węgierki pokonały Greczynki 3:2. Kolejny mecz tych dwóch drużyn zdecydował o awansie do finału Ligi Europy siatkarek z Węgier. W pierwszym secie po wyrównanej grze obu ekip ze zwycięstwa cieszyły się Greczynki. W Następnych partiach podopieczne Jana Jose De Brandta pewnie ograły rywalki, uniemożliwiając im przekroczenie bariery dwudziestu punktów. Najbardziej wyróżniającą się zawodniczką była Renata Sandor, która wywalczyła 25 "oczek" swojego dla teamu.
Węgry - Grecja 3:1 (22:25, 25:19, 25:11, 25:17)
Składy zespołów:
Węgry: Vacsi (4), Sandor (25), Talas (4), Dobi, Liliom, Horvath, Kötel (libero) oraz Szakmary, Kötél, Szeles i Pallag;
Grecja: Vasilantonaki, Lamprousi, Merteki, Chantava, Giota, Christodoulou, Artakianou (libero) oraz Nomikou, Kiosi, Vergidou, Kelesidou i Kavvadia.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.