Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2015-09-03 23:33:38 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: inf. własna

LE: Węgierki lepsze od Grzeczynek

Fot.: CEV

Tie-breakiem zakończyły się zmagania pomiędzy ekipami z Węgier i Grecji. Gospodynie spotkania przegrywały już w setach 0:2. W trzeciej partii nastąpił jednak przełom i to Węgierki straciły szansę, by zakończyć to starcie w trzech setach. Rywalizacja została przedłużona aż do tie-breaka, w którym górą były już siatkarki z Węgier, wśród których najlepiej na boisku radziła sobie Renata Sandor (22 punkty).

Grecja - Węgry 2:3 (24:26, 19:25, 25:22, 25:23, 11:15)

Składy zespołów:

Grecja: Vasilantonaki, Lamprousi, Merteki, Chantava, Giota, Christodoulou, Artakianou (L) oraz Nomikou, Kiosi, Vergidou, Kelesidou;

Węgry: Szakmary, Sandor, Talas, Szeles, Dobi, Pallag, Levai (L) oraz Kotel D. (L), Kotel Z., Vacsi, Szabo, Szombathelyi;

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane