Reprezentacje | 2015-08-25 21:24:38 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna
Po wczorajszej, pięciosetowej wygranej odniesionej w ramach XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, polska reprezentacja ponownie zmierzyła się w Toruniu z reprezentantami Francji. W starciu przeciwko Francuzom zaprezentował się m.in. powracający po kontuzji Mateusz Mika. Wtorkowe, sparingowe spotkanie zakończyło się remisem. W ostatnim z rozegranych setów biało-czerwoni ulegli różnicą czterech punktów.
Wynik wtorkowego meczu sparingowego:
Polska - Francja 2:2 (25:15, 22:25, 25:21, 21:25)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.