Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2015-08-08 22:24:32 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna / cev.lu

LE: Tym razem górą Greczynki

Fot.: CEV

Po piątkowej wygranej, w sobotnim spotkaniu zawodniczki reprezentacji Polski chciały utrzymać zwycięska passę. Od mocnego uderzenia mecz rozpoczęły siatkarki trenera Kalmazidisa, pozwalając rywalkom na zdobycie zaledwie 11 punktów. W kolejnej partii, również Greczynki okazały się mocniejsze. Trzeci set dał upragnione zwycięstwo biało-czerwonym, jednak to było wszystko na co było stać tego wieczora Polki. Tym samym ze zwycięstwa mołgy cieszyć się siatkarki z Grecji. Najlepiej punktującymi w zwycięskiej ekipie zostały: Aikaterina Giota oraz Anthi Vasilantonaki, obydwie siatkarki zdobyły po 14 "oczek".

Polska - Grecja 1:3 (11:25, 23:25, 25:19, 18:25)

Składy zespołów:

Polska
: Twardowska, Tobiasz, Moskwa, Wawrzyniak, Grajber, Ganszczyk, Borek (L) oraz Bałdyga, Bociek, Pacak, Bimkiewicz

Grecja: Lamprousi, Chantava, Vasilantonaki, Merteki, Giota, Christodoulou, Kelesidou (L) oraz Artakianou (L), Strantzali.



.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane