Reprezentacje | 2015-08-08 22:24:32 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna / cev.lu
Po piątkowej wygranej, w sobotnim spotkaniu zawodniczki reprezentacji Polski chciały utrzymać zwycięska passę. Od mocnego uderzenia mecz rozpoczęły siatkarki trenera Kalmazidisa, pozwalając rywalkom na zdobycie zaledwie 11 punktów. W kolejnej partii, również Greczynki okazały się mocniejsze. Trzeci set dał upragnione zwycięstwo biało-czerwonym, jednak to było wszystko na co było stać tego wieczora Polki. Tym samym ze zwycięstwa mołgy cieszyć się siatkarki z Grecji. Najlepiej punktującymi w zwycięskiej ekipie zostały: Aikaterina Giota oraz Anthi Vasilantonaki, obydwie siatkarki zdobyły po 14 "oczek".
Polska - Grecja 1:3 (11:25, 23:25, 25:19, 18:25)
Składy zespołów:
Polska: Twardowska, Tobiasz, Moskwa, Wawrzyniak, Grajber, Ganszczyk, Borek (L) oraz Bałdyga, Bociek, Pacak, Bimkiewicz
Grecja: Lamprousi, Chantava, Vasilantonaki, Merteki, Giota, Christodoulou, Kelesidou (L) oraz Artakianou (L), Strantzali.
.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.