Reprezentacje | 2015-07-24 10:40:46 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna/ fivb.org
Drugi dzień rywalizacji w Omaha przyniósł pierwsze zwycięstwo Chinek. Podopieczne trener Lang Ping zmierzyły się z Japonkami. W każdym z trzech rozegranych setów, siatkarki z Kraju Środka okazały się zdecyodwanie mocniejsze, szczególnie w trzej partii pozwoliły rywalkom zdobyć zalediwe 12 "oczek". Z kolei najskuteczniejszą w pojedynku tych azjatyckich drużyn była Liu Yanhan, która zakończyła tą rywalizacją z dorobkiem 19 punktów. W pozostałych meczach Brazylijki w trzech odsłonach uległy Rosjankom, zaś Amerykanki w czterosetowym starciu oddały jedną partię Włoszkom.
Wyniki 2. dnia turnieju
Brazylia - Rosja 0:3 (19:25, 26:28, 19:25)
Japonia - Chiny 0:3 (20:25, 19:25, 12:25)
Stany Zjednoczone - Włochy 3:1 (25:17, 25:14, 15:25, 25:18).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.