Reprezentacje | 2015-07-05 18:56:47 | Nadesłał: Edwin Arturo Vega Aquino | Źrodlo: inf. własna / cev.lu
Kolejne zwycięstwo w meczu z Danią odnieśli polscy reprezentanci, ponownie nie oddając swoim rywalom żadnej z partii. W podstawowym składzie Polski wystąpił m.in. nieobecny we wczorajszym meczu Ferens i Grzechnik. Wspólnymi siłami zdobyli oni czternaście punktów, natomiast najlepszy wynik dnia należał do Michała Filipa. Siatkarze z Danii nie byli wymagającym rywalem - nie zachwycali praktycznie w żadnym elemencie, pozwalając tym samym naszym rodakom na budowanie przewagi i dyktowanie warunków gry, co przyniosło im oczekiwany komplet punktów.
Dania - Polska 0:3 (15:25, 19:25, 16:25)
Składy drużyn:
Dania: Sorensen A., Jacobsen, Mollgaard, Bonnesen, Nielsen, Huss, Alievski (libero) oraz Sorensen S., Gade, Bitsch i Olsen
Polska: Dryja, Kędzierski, Ferens, Romać, Buchowski, Grzechnik, Wojtaszek (libero) oraz Pająk i Filip
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.