Reprezentacje | 2015-07-04 22:03:01 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna / cev.lu
W swoim pierwszym spotkaniu w grupie A Ligi Europejskiej, podopieczni trenera Andrzeja Kowala pokonali bez straty seta reprezentację Danii. Z najbardziej korzystnym dorobkiem punktowym wśród zwycięskich biało-czerwonych, boisko opuścił Jan Nowakowski. Za rozegranie przeciwników odpowiadał Axel Jacobsen, którego kibice w Polsce mają prawo pamiętać z AZS-u Olsztyn. Mimo zwycięstwa nad rywalem, szkoleniowiec polskich siatkarzy nie ukrywał po tym spotkaniu, że nie był to dobry mecz. Kolejne starcie z Danią odbędzie się już jutro.
Dania - Polska 0:3 (22:25, 21:25, 14:25)
Składy drużyn:
Dania: Jensen, Sorensen, Jacobsen, Mollgaard, Bonnesen, Huss, Alievski (libero) oraz Bitsch i Nielsen
Polska: Dryja, Nowakowski, Kędzierski, Romać, Buchowski, Bednorz, Wojtaszek (libero) oraz Pająk i Filip
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.