Reprezentacje | 2015-06-20 00:29:30 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna/ cev.lu
Czwarty dzień rywalizacji kobiet w Baku przyniósł kolejne zwycięstwo reprezentacji Polski. Podopieczne Jacka Nawrockiego pokonały Włoszki w trzech partiach. Tyle samo setów potrzebowały Turczynki, aby zapisać zwycięstwo nad Rumunkami, natomiast ekipa gospodarza turnieju po pięciosetowej batalii mogła cieszyć się z pokonania ambitnych Belgijek. Podobnie emocjonujący był mecz Holenderek z Serbkami oraz Rosjanek z Niemkami. Po cenne zwycięstwo w grupie B, sięgnęły także Chorwatki. Były to pierwsze punkty w tym turnieju dla podopiecznych trenera Angelo Vercesiego.
Grupa A:
Rumunia - Turcja 0:3 (16:25, 22:25, 19:25)
Polska - Włochy 3:0 (25:17, 25:18, 25:23)
Azerbejdżan - Belgia 3:2 (25:21, 22:25, 25:20, 21:25, 15:6)
Grupa B:
Bułgaria - Chorwacja 1:3 (23:25, 23:25, 25:15, 23:25)
Serbia - Holandia 2:3 (25:20, 22:25, 28:26, 16:25, 9:15)
Niemcy - Rosja 2:3 (26:24, 9:25, 20:25, 25:22, 10:15).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.