Reprezentacje | 2015-06-17 09:56:23 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: inf. własna
Po porażce 3:0 z Azerkami, dzisiaj polskie siatkarki bardzo pewnie wygrały z Rumunią, nie tracąc przy tym nawet seta. Podopieczne trenera Jacka Nawrockiego tylko w pierwszej partii musiały się namęczyć, żeby pokonać rywalki. W kolejnych odsłonach spotkania na boisku dominowały Polki, w efekcie zwyciężyając do 15 i 17. Rumunki niestety w Igrzyskach Europejskich nie zdobyły jeszcze ani jednego punktu i zajmują ostatnie miejsce w grupie A. Najlepszą zawodniczą wśród "biało-czerwonych" okazała się Katarzyna Zaroślińska, która zgromadziła na swoim koncie 19 "oczek".
Polska - Rumunia 3:0 (25:23, 25:15, 25:17)
składy zespołów:
Polska: Wołosz, Zaroślińska, Pycia, Tokarska, Skowrońska-Dolata, Werblińska, Durajczyk (libero) oraz Bełcik, Bednarek-Kasza, Paszek, Kąkolewska, Miros
Rumunia: Bacsis, Badea, Nemtanu, Salaoru, Moisa, Onyejekwe, Albu (libero) oraz Radu, Trica, Calota, Muresan
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.