Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2015-06-17 09:56:23 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: inf. własna

IE: Drugie zwycięstwo Polek

Fot.: CEV

Po porażce 3:0 z Azerkami, dzisiaj polskie siatkarki bardzo pewnie wygrały z Rumunią, nie tracąc przy tym nawet seta. Podopieczne trenera Jacka Nawrockiego tylko w pierwszej partii musiały się namęczyć, żeby pokonać rywalki. W kolejnych odsłonach spotkania na boisku dominowały Polki, w efekcie zwyciężyając do 15 i 17. Rumunki niestety w Igrzyskach Europejskich nie zdobyły jeszcze ani jednego punktu i zajmują ostatnie miejsce w grupie A. Najlepszą zawodniczą wśród "biało-czerwonych" okazała się Katarzyna Zaroślińska, która zgromadziła na swoim koncie 19 "oczek".

Polska - Rumunia 3:0 (25:23, 25:15, 25:17)

składy zespołów:

Polska:
Wołosz, Zaroślińska, Pycia, Tokarska, Skowrońska-Dolata, Werblińska, Durajczyk (libero) oraz Bełcik, Bednarek-Kasza, Paszek, Kąkolewska, Miros

Rumunia: Bacsis, Badea, Nemtanu, Salaoru, Moisa, Onyejekwe, Albu (libero) oraz Radu, Trica, Calota, Muresan

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane