Reprezentacje | 2015-06-16 14:17:39 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: inf. własna
Kolejny horror zaprezentowali kibicom polscy siatkarze. Drugie spotkanie biało-czerwonych na Igrzyskach Europejskich ponownie rozstrzygnęło się dopiero w tie-breaku. Tych nerwów można było uniknąć, gdyż team prowadzony przez Andrzeja Kowala prowadził już 2:0. Turkom jednak udało się jeszcze znacznie przedłużyć losy tej rywalizacji i wszystko wyjaśniło się w piątej partii. Najwięcej punktów dla polskiego zespołu zdobył Dawid Konarski, który miał ich na koncie 2. Po stronie tureckiej najwięcej oczek mieli Subasi i Unver (16).
Polska - Turcja 3:2 (25:20, 25:19, 28:30, 22:25, 15:13)
Składy zespołów:
Polska: Woicki, Konarski, Kosok, Dryja, Szalpuk, Śliwka, Wojtaszek (L) oraz Kowalski (L), Grzechnik, Romać, Kędzierski, Ferens;
Turcja: Tocoglu, Univer, Subasi, Keskin, Minicu, Mert (L) oraz Peksen, Gulmezoglu, Koc, Savas;
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.