Reprezentacje | 2015-06-13 22:57:48 | Nadesłał: Danka Albrecht | Źrodlo: inf. własna
Reprezentantki Polski I Igrzyska Europejskie rozpoczynają od wygranej nad Turcją. Zwycięstwo w tym meczu nie przyszło jednak łatwo. Turczynki okazały się bardzo wymagającymi przeciwniczkami, dlatego do rozstrzygnięcia losów spotkania potrzebny był tie-break. Gra podopiecznych Jacka Nawrockiego bardzo falowała. "Biało-czerwone" na szczęście w najważniejszym momencie pokazały charakter i pewnie wygrały dwie ostatnie partie. Najlepszą zawodniczką w polskim zespole okazała się Katarzyna Skowrońska-Dolata, która zgromadziła na swoim koncie 22 "oczka". Po drugiej stronie siatki o punkt więcej zdobyła Neriman Ozsoy.
Polska - Turcja 3:2 (18:25, 26:24, 18:25, 25:17, 15:11)
składy zespołów:
Polska: Wołosz, Skowrońska-Dolata, Werblińska, Bednarek-Kasza, Zaroślińska, Pycia, Durajczyk (libero) oraz Bełcik, Kurnikowska, Tokarska
Turcja: Babat, Akman, Onal, Aydemir Akyol, Ozsoy, Yilmaz, Karadayi (libero) oraz Akin, Aslanyurek, Uslupehlivan, Cansu, Kalac
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.