Reprezentacje | 2015-06-01 11:58:40 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna
Zawodniczkom ze Szwajcarii nie udało się zrewanżować Polkom za piątkową przegraną w meczu towarzyskim w Szczyrku. Zespół gości zwyciężył jedynie w piątej partii spotkania. W pozostałych - oprócz drugiego seta - siatkarki prowadzone przez trenera Jacka Nawrockiego zdecydowanie dominowały na boisku, nie dając szansy rywalkom na wyrównaną walkę. Sparingi ze Szwajcarkami są etapem przygotowań Polek do Igrzysk Europejskich.
Wynik rewanżowego meczu sparingowego w Szczyrku:
Polska – Szwajcaria 4:1 (25:15, 25:23, 25:15, 25:11, 11:15)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.