Reprezentacje | 2015-05-24 21:19:52 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna/ federvolley.it
Zawodniczki Marco Bonity dwukrotnie zmierzyły się z reprezentacją Chin (U-23). W pierwszym towarzyskim spotkaniu rozegranym w Rawennie siatkarki gospodarzy bez straty seta pokonały drużynę przyjezdnych. Analogiczny wynik padł w drugim starciu, tym razem siatkarki zmierzyły się w Monzy. W obydwu spotkaniach trener Włoszek wystawił różne składy, dzięki czemu umożliwił sprawdzenie się w grze wszystkim swoim podopiecznym.
Sobota, 23 maja
Włochy - Chiny 3:0 (25:22, 25:22, 25:14)
Niedziela, 24 maja
Włochy - Chiny 3:0 (25:23, 25:17, 25:17).
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.