Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2015-05-21 08:26:00 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna / / rfevb.com

Dominikana znów lepsza

Fot.: FIVB

W doskonałych nastrojach opuściły wczoraj parkiet zawodniczki kadry Dominikany, rozstrzygając ostatni z meczów towarzyskich z Hiszpanią, na swoją korzyść. Zespół Hiszpanek zwyciężył tylko w trzecim secie - w pozostałych uznać musiał wyższość przeciwniczek. Decydującą partię Dominikana wygrała wysoką, aż dziesięciopunktową przewagą, nie dając oponentkom nadziei na doprowadzenie do dodatkowego seta.

Wynik środowego meczu towarzyskiego:

Hiszpania - Dominikana 1:3
(28:30, 18:25, 25:14, 15:25)

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane