Reprezentacje | 2015-05-21 08:26:00 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna / / rfevb.com
W doskonałych nastrojach opuściły wczoraj parkiet zawodniczki kadry Dominikany, rozstrzygając ostatni z meczów towarzyskich z Hiszpanią, na swoją korzyść. Zespół Hiszpanek zwyciężył tylko w trzecim secie - w pozostałych uznać musiał wyższość przeciwniczek. Decydującą partię Dominikana wygrała wysoką, aż dziesięciopunktową przewagą, nie dając oponentkom nadziei na doprowadzenie do dodatkowego seta.
Wynik środowego meczu towarzyskiego:
Hiszpania - Dominikana 1:3 (28:30, 18:25, 25:14, 15:25)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.