Reprezentacje | 2015-05-18 12:58:42 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. własna/ teamusa.org
Najlepsze cztery zespoły strefy NORCECA zmierzą się w Detroit o dwa bilety na wrześniowy Puchar Śwaita. Reprezentacje Stanów Zjednocznych, Meksyku, Kanady oraz Kuby w dniach d 21-23 maja rozpoczną walkę o wystep na Igrzyskach Olimpijskich w Rio.
Rozkład gier Pucharu Mistrzów strefy NORCECA
Czwartek, 21 maja
Kuba - Kanada
Stany Zjednoczone - Meksyk
Piątek, 22 maja
Meksyk - Kanada
Stany Zjednoczone - Kuba
Sobota, 23 maja
Kuba - Meksyk
Stany Zjednoczone - Kanada.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.