Reprezentacje | 2015-01-16 15:18:31 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. prasowa
Znamy drugiego uczestnika XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, który w dniach 22-24 sierpnia zostanie rozegrany w Toruniu! Do drużyny Mistrzów Świata, czyli reprezentacji Polski, dziś dołączyła drużyna narodowa Japonii.
Dla Japończyków będzie to debiut w Memoriale. Obecnie zespół zajmuje 21 miejsce w rankingu FIVB i będzie gospodarzem wrześniowego Pucharu Świata, w którym wystąpią m.in. Polacy. Już niedługo poznamy dwóch kolejnych uczestników XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.