Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2015-01-16 15:18:31 | Nadesłał: Anna Jabłczyk | Źrodlo: inf. prasowa

Japonia drugim uczestnikiem XIII Memoriału Wagnera

Znamy drugiego uczestnika XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, który w dniach 22-24 sierpnia zostanie rozegrany w Toruniu! Do drużyny Mistrzów Świata, czyli reprezentacji Polski, dziś dołączyła drużyna narodowa Japonii.

Dla Japończyków będzie to debiut w Memoriale. Obecnie zespół zajmuje 21 miejsce w rankingu FIVB i będzie gospodarzem wrześniowego Pucharu Świata, w którym wystąpią m.in. Polacy. Już niedługo poznamy dwóch kolejnych uczestników XIII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane