Reprezentacje | 2015-01-10 21:07:12 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna
Za reprezentacją polskich kadetów pierwszy mecz turnieju kwalifikacyjnego w słowackim Puchovie. Nasi zawodnicy zmierzyli się w nim z Białorusinami, pokonując ich - po skutecznej grze - za komplet punktów. Biało-czerwoni rywalizują w Słowacji w grupie D, walcząc o prawo do gry na Mistrzostwach Europy, które odbędą się w kwietniu w Turcji.
Wynik pierwszego meczu z udziałem Polaków:
Polska - Białoruś 3:0 (25:19, 25:23, 25:14)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.