Reprezentacje | 2015-01-10 12:31:31 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna
Polskie juniorki zwyciężyły z Holandią w meczu rozegranym wczoraj w ramach europejskiego turnieju kwalifikacyjnego do tegorocznych Mistrzostw Świata U20 kobiet. Podopieczne trenera Matta Van Wezela w polu gry dobrze radziły sobie tylko w pierwszym secie, w którym jednak ostatecznie i tak wygraną zapisały nasze rodaczki. Kolejnym przeciwnikiem zawodniczek kadry Wiesława Popika będzie Łotwa.
Wynik pierwszego meczu z udziałem Polek:
Polska – Holandia 3:0 (25:23, 25:14, 25:18)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.