Reprezentacje | 2015-01-10 11:04:25 | Nadesłał: Sylwia Kuś-Vega | Źrodlo: inf. własna
Reprezentacja Polski kadetek od przekonującego zwycięstwa rozpoczęła swoje występy w turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy. Pierwszym rywalem biało-czerwonych były zawodniczki z Finlandii, których ogranie nie sprawiło naszym rodaczkom najmniejszego problemu. W następnym meczu turniejowym Polki spotkają się z Chorwatkami. Wspomniane spotkanie odbędzie się w tę niedzielę.
Wynik pierwszego meczu z udziałem Polek:
Polska - Finlandia 3:0 (25:13, 25:18, 25:20)
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.