Reprezentacje | 2014-12-26 12:02:56 | Nadesłał: Katarzyna Cipcer | Źrodlo: plusliga.pl
W Serbii odbyła się uroczysta gala miejscowej federacji siatkówki, podczas której podsumowano mijający rok i wybrano najlepszych siatkarzu i siatkarki.
Wśród mężczyzn najlepszym siatkarzem wybrano Srecko Lisiniaca, który na co dzień reprezentuje barwy PGE Skry Bełchatów, a w minionym sezonie grał w ekipie Berlin Recycling Volleys, zdobywając z nią tytuł mistrza Niemiec. Podczas gali nagrodę dla najlepszego juniora otrzymał przyjmujący David Mehić. Nagrodę za całokształt wieloletniej pracy z męską reprezentacją otrzymał też Igor Kolaković. Czarnogórzec prowadził narodowy zespół od 2006 roku, a z pracy zrezygnował po tegorocznych MŚ, które rozgrywane były w Polsce. Przez osiem lat zdobył z reprezentacją Serbii m.in. złoto i dwa brązowe medale ME, brąz na MŚ i dwa srebra w LŚ. Wśród kobiet najlepszą siatkarką wybrano rozgrywającą Maję Ognjenović, która reprezentuje barwy Chemika Police.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.