Najnowsze newsy

Siatkówka » Reprezentacje

Reprezentacje | 2014-12-19 15:15:25 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: pzps.pl

Antiga i reprezentacja Polski mężczyzn odznaczeni "Złotym Logo Polska"

Fot.: FIVB

18 grudnia 2014 roku, w Warszawie podczas uroczystej gali reprezentacja Polski mężczyzn w piłce siatkowej oraz jej trener - Stephane Antiga - wyróżnieni zostali odznaką „Złote Logo Polska”. Nagrodę w imieniu naszych reprezentantów odebrał Wiceprezes i Sekretarz Generalny PZPS Andrzej Lemek.

Złote Logo Polska jest odznaką przyznawaną przez Prezesa POT wybitnym osobom, które swoimi codziennymi działaniami zawodowymi bezpośrednio wpływają na promocję Polski w kraju i za granicą. Nagrodzeni w ten sposób zostają Ambasadorami naszego kraju w różnych obszarach życia publicznego: biznesu, polityki, kultury, nauki, sportu, turystyki oraz mediów. W tym roku w kategorii "Sport" przyznano cztery nagrody. W tej samej kategorii odznaki „Złote Logo Polska” otrzymali także Rafał Majka oraz Marcin Gortat.

Dodaj do:
Wykop

Dodaj komentarz

Aby móc komentować, musisz być zalogowany.

Zaloguj się, albo gdy nie masz jeszcze konta Zarejestruj się

Logowanie

Siatkówka

PlusLiga

Najnowsze galerie

Newsletter

Ostatnio zarejestrowani

Polecane