Reprezentacje | 2014-12-19 15:15:25 | Nadesłał: Katarzyna Krajewska | Źrodlo: pzps.pl
18 grudnia 2014 roku, w Warszawie podczas uroczystej gali reprezentacja Polski mężczyzn w piłce siatkowej oraz jej trener - Stephane Antiga - wyróżnieni zostali odznaką „Złote Logo Polska”. Nagrodę w imieniu naszych reprezentantów odebrał Wiceprezes i Sekretarz Generalny PZPS Andrzej Lemek.
Złote Logo Polska jest odznaką przyznawaną przez Prezesa POT wybitnym osobom, które swoimi codziennymi działaniami zawodowymi bezpośrednio wpływają na promocję Polski w kraju i za granicą. Nagrodzeni w ten sposób zostają Ambasadorami naszego kraju w różnych obszarach życia publicznego: biznesu, polityki, kultury, nauki, sportu, turystyki oraz mediów. W tym roku w kategorii "Sport" przyznano cztery nagrody. W tej samej kategorii odznaki „Złote Logo Polska” otrzymali także Rafał Majka oraz Marcin Gortat.
Wykop
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Nie pamiętasz hasła? Nowe hasło
Chcesz być powiadomiany/a o nowościach? Zapisz się do Newslettera.